لزوم عملی کردن وعده‌های داده شده در ایام تبلیغات انتخابات

به گزارش پایگاه خبری اعتدال آنلاین به گزارش خبرگزاری ایمنا، آیت الله سیدیوسف طباطبایی نژاد در دیدار نمایندگان منتخب مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی بر ایجاد وحدت رویه بیش از پیش نمایندگان جهت رسیدگی بهتر به مسائل و مشکلات شهرستان تاکید و اظهار کرد: متأسفانه در ادوار گذشته شاهد بودیم برخی از نمایندگان شهر […]

به گزارش پایگاه خبری اعتدال آنلاین

به گزارش خبرگزاری ایمنا، آیت الله سیدیوسف طباطبایی نژاد در دیدار نمایندگان منتخب مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی بر ایجاد وحدت رویه بیش از پیش نمایندگان جهت رسیدگی بهتر به مسائل و مشکلات شهرستان تاکید و اظهار کرد: متأسفانه در ادوار گذشته شاهد بودیم برخی از نمایندگان شهر اصفهان دفاتری جداگانه داشتند که شایسته و بایسته چون روال کنونی است که دفاتر همه نمایندگان در یک مکان مشخص است.

امام جمعه اصفهان به اهتمام نمایندگان مجلس برای عملی کردن وعده‌های داده شده در ایام تبلیغات انتخابات اشاره کرد و گفت: باید مردم بدانند که نمایندگان چه اقداماتی انجام داده اند و اگر نماینده‌ای نیز در تبلیغات خود اظهار می‌کند که قصد انجام کاری را دارد دروغ نمی‌گوید، اما موانع و مشکلاتی نیز بر سر راه تحقق وعده‌ها وجود دارد.

وی افزود: به عنوان مثال ما درباره آب اصفهان در دوره سوم و چهارم مجلس لوایحی را تنظیم و تصویب می‌کردیم اما پس از آنکه به مجلس می‌آوردیم مجلس به آن رأی نمی‌داد، لذا باید این مسئله را به مردم فهماند زیرا بدبین می‌شوند و باید مردم را توجیه کرد تا دوئیت بین مردم و مسئولین ایجاد نشود.

نماینده ولی فقیه در استان به برخی از پیشرفت‌های کشور که توسط دولت‌ها و مسئولین وقت به انجام رسیده است اشاره و عنوان کرد: در دوره سوم یا چهارم مجلس، نمایندگان اظهار می‌کردند اگر بتوانیم در کشور ۱۶ هزار مگاوات برق تولید کنیم در زمینه برق خودکفا می‌شویم و این در حالی بود که کل برق تولیدی در دوران پهلوی ۹ هزار مگاوات بود و این رقم در سال ۱۴۰۲ به بیش از ۷۵ هزار مگاوات رسیده است.

وی اضافه کرد: امروز در زمینه پیشرفت نظامی به جایی رسیده ایم اگر در دوران جنگ تحمیلی همه سعی آمریکا بر این بود که ما از کشوری اسلحه خرید نکنیم، امروز همه سعی آمریکا بر آن است که ما به کشوری اسلحه نفروشیم.

وی خاطر نشان کرد: پیش از انقلاب اسلامی تنها یک اتوبان در کشور وجود داشت، اما اکنون تمام شهرستان‌های اصفهان که شهر کویری نیز در بین آن وجود دارد دارای جاده و اتوبان هستند و این کار از اقدامات دولت‌ها بوده است.

عضو خبرگان رهبری بر لزوم حرکت جهادی نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر اساس سیاست‌های کلان کشور و رفع مشکلات کلان کشوری تاکید و افزود: بررسی دقیق مشکلات شهرستان و استان، اقدامات مؤثر و کارآمد همراه با تدبیر نیز ضروری است چرا که این امر مایه امیدآفرینی در بین مردم به نظام و حاکمیت می‌شود.

در ابتدای این دیدار، برخی از نمایندگان منتخب مردم به بیان نقطه دیدگاه‌ها و اهداف ترسیم شده خود برای سال‌های آینده کشور و شهرستان پرداختند و بر لزوم همبستگی و اتحاد بیش از پیش در جهت رفع مشکلات استان تاکید ورزیدند.