شرکت رایانه گستر آگرین
۞ راه اندازی وب سایت از مرحله برنامه نویسی تا مدیریت محتوای کامل، طراحی پوستر و تولید بولتن اخبار و بریده جراید،طراحی سایت ها و پرتال های اطلاع رسانی ،طراحی لوگو و سربرگ و کارت ویزیت با مدیریت مجتبی سلگی شماره تماس:09368616816۞
Wednesday, 27 October , 2021
امروز : چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ - 21 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 1202
  پرینتخانه » آخرین اخبار, اقتصادی, صنعت، معدن و تجارت, مجلس, ویژه تاریخ انتشار : ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۵ | ارسال توسط :

نظر مثبت ۱۰ نماینده مجلس به عملکرد مدرس خیابانی

10 نماینده مجلس با اشاره به عملکرد مثبت مدرس خیابانی در وزارت صمت، برای تصدی وزارتخانه بعنوان وزیر پیشنهادی به مجلس حمایت کردند.
نظر مثبت ۱۰ نماینده مجلس به عملکرد مدرس خیابانی
۱۰ نماینده مجلس با اشاره به عملکرد مثبت مدرس خیابانی در وزارت صمت، برای تصدی وزارتخانه بعنوان وزیر پیشنهادی به مجلس حمایت کردند.

جلوگیری از ثبت نامه فله ای در خودرو، دادن خودرو به مشتریان واقعی و مصرف کننده، کوتاه کردن دست دلالان در ثبت نام خودرو و امتحان شانس همه متقاضیان برای گرفتن خودرو و شرکت در قرعه کشی از جمله اقدامات مثبت مدرس خیابانی در این مدت کوتاه در سرپرستی این وزارت صمت بوده است.

خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی اعتدال آنلاین به سراغ جمعی از نمایندگان مجلس رفت و از آنها درباره ضرورت معرفی وزیر صمت به مجلس و احتمال معرفی مدرس خیابانی به مجلس برای تصدی این وزارتخانه و نحوه مدیریت وی سوال کرد.

در این گزارش نظرات ۱۰ نماینده به اطلاع می رسد و در گزارش بعدی نیز نظر ۱۰ نماینده دیگر ارائه خواهد شد.

روح‌الله حضرت‌پور، نماینده ارومیه و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی معتقد است که با توجه به عملکرد آقای مدرس خیابانی وی بهترین گزینه برای تصدی وزارت صمت است .
این نماینده با اشاره به اقدامات مدرس خیابانی در وزارت صمت گفت: تلاش برای رفع چالش خرید خودرو از مهمترین اقدامات آقای خیابانی است.
حضرت پور گفت: انتظار داریم رئیس جمهور ایشان را برای تصدی وزارت صمت به مجلس معرفی کند و این معرفی باید هرچه سریع‌تر اتافاق بیفتد چرا که مدت سه ماه دوره سرپرستی رو به اتمام است.

جبار کوچکی‌نژاد، نماینده رشت و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس هم مدرس خیابانی را گزینه خوبی برای اداره این وزارتخانه مهم دانست و افزود: ایشان فعالیت و تحرک خوبی در وزارتخانه دارد.
وی افزود: انتظار است رئیس جمهور در پایان دوره خود خاطرات خوبی برجا بگذارد و با توجه به شرایط اقتصادی وزیر صمت را هرچه سریع‌تر معرفی کند و با معرفی آقای خیابانی به مجلس تکلیف وزارتخانه را روشن سازد.

محمد موحد عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس و نماینده کهگیلویه به رئیس جمهور پیشنهاد کرد که برای معرفی وزیر صمت به سراغ گزینه های خارج از وزارتخانه نرود و حتما یک گزینه از داخل وزارتخانه صمت معرفی کند.
وی تاکید کرد: توصیه ما به رئیس جمهور این است که هرچه سریع‌تر وزیر صمت را به مجلس معرفی کند.
این نماینده مجلس مدرس خیابانی را گزینه خوب، لایق و توانمندی توصیف کرد و گفت که امیدواریم که ایشان به مجلس معرفی شود.

حسین محمدصالحی، نماینده فریدن و فریدون‌شهر و عضو کمیسیون امور داخلی و شوراها مجلس هم تاکید کرد که آقای مدرس خیابانی گزینه مثبت و شایسته‌ای است. بهتر است که رئیس جمهور ایشان را به عنوان وزیر پیشنهادی به مجلس معرفی کند.
وی بر ضرورت معرفی هر چه سریعتر وزیر صمت به مجلس تاکید کرد و اظهار داشت: اگر این وزارتخانه از حالت سرپرستی خارج شود آقای خیابانی با انگیزه بیشتری به کار خود ادامه میدهد.

علی بابایی کارنامی، نماینده ساری و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس هم گفت: گزینه پیشنهادی وزارت صمت باید دارای تجربه و مهارت لازم در سه حوزه صنعت، معدن و تجارت داشته باشد.
وی تاکید کرد: وزیر صمت باید فردی باشد که توانایی لازم را داشته و بتواند با شفافیت و صداقت کار کند و جلوی رانت‌‌ها را بگیرد.
این نماینده مجلس گفت: من آقای خیابانی را گزینه بدی نمی‌دانم. بهتر است رئیس جمهور هرچه سریع‌تر وزیر پیشنهادی را معرفی کند.

سیدکریم حسینی، نماینده مردم اهواز و عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، مدرس خیابانی را گزینه توانمندی برای وزارت صمت دانست و گفت: فعلا ایشان اقدامات خوبی در وزارت صمت انجام داده و در حال پیگیری امور هستند.
وی افزود: با توجه به اینکه آقای خیابانی سالهای در وزارت صمت بوده و حتی مدتی قائم مقام وزیر هم بودند، گزینه خوبی است و بهتر است رئیس جمهور هرچه سریع‌تر ایشان را به مجلس معرفی کند تا اوضاع وزارتخانه بهتر شود.

حسین حاتمی دبیر کمیسیون اجتماعی و نماینده کلیبر و هوراند و خدا آفرین هم معتقد است که وزیر صمت باید کسی باشد که مهارت و تجربه کافی داشته و کاربلد هم باشد.
وی افزود: ظاهراً آقای خیابانی گزینه مطرح وزارتخانه است و در صورت معرفی ایشان بعنوان وزیر پیشنهادی صمت به مجلس، مورد حمایت ما واقع خواهد شد و از مجلس رای اعتماد می گیرد.
این نماینده مجلس گفت: از رئیس جمهور می‌خواهیم هرچه سریع‌تر وزیر پیشنهادی خود را به مجلس معرفی کند

انور حبیب‌زاده نماینده بوکان و دبیر اول کمیسیون اقتصادی به رئیس جمهور توصیه کرد تا اولویت کشور را به بخش اقتصادی و حل معضلات اساسی مردم قرار دهد و هرچه سریع‌تر وزیر پیشنهادی خود را به مجلس معرفی کند.
وی گفت: آقای مدرس خیابانی به جهت تجربه و حضور در وزارتخانه و همچنین بعنوان نیروی جوان و تحصیل کرده، گزینه خوبی برای تصدی وزارتخانه است.

احمد دنیامالی رئیس مجمع نمایندگان گیلان و عضو کمیسیون عمران مجلس می گوید آقای خیابانی را نیروی خوبی برای وزارت صمت می‌دانم به نظر من اولین اولویت رئیس جمهور برای معرفی وزیر صمت باید آقای خیابانی باشد.
وی افزود:از رئیس جمهور می‌خواهیم هرچه سریع‌تر وزیر پیشنهادی خود را به مجلس معرفی کند و کسی باید معرفی شود در وزارتخانه سابقه داشته و از نزدیک با مسائل وزارتخانه آشنا باشد.

حسن همتی نماینده شاهین دژ و تکاب در مجلس معتقد است که اگر وزارت صمت از حالت سرپرستی خارج شده و وزیر در راس آن قرار گیرد، بهتر می تواند اهداف وزارتخانه را محقق کند.
وی به رئیس جمهور توصیه کرد تا گزینه پیشنهادی خود را از داخل وزارت صمت انتخاب کند و افزود: وزیر پیشنهادی باید دارای تجربه، تخصص، توانائی، قدرت تصمیم گیری و اهل کار باشد.
این نماینده مجلس با بیان اینکه آقای مدرس خیابانی تعامل خوبی با نمایندگان مجلس دارد، اظهار داشت: آقای مدرس خیابانی در دوره سرپرستی خود در وزارت صمت، عملکرد و کارنامه خوبی داشته و برای کاهش التهابات بازار خودرو گامهای مهمی برداشت از جمله اینکه از ثبت نام فله ای خودرو جلوگیری کرده و در حال حاضر ثبت نام ها منظم شده و این شانس برای همه مشتریان واقعی فراهم گردید.
همتی با بیان اینکه آقای مدرس خیابانی بهترین گزینه برای تصدی وزارت صمت است، افزود: امیدواریم رئیس جمهور در هفته بعد که مجلس جلسه علنی دارد ایشان را برای تصدی وزارت صمت به مجلس معرفی کند تا هر چه سریعتر تکلیف این وزارتخانه مشخص شود.ش

نویسنده : مجتبی سلگی | منبع خبر : پایگاه خبری تحلیلی اعتدال آنلاین
به اشتراک بگذارید
سهم آشنا سداد
تعداد دیدگاه : ۰
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.